space space space space
space

Sto Ges.m.b.H. Austrija

space Sto AG
space space space space
space space space
space Home | Poduzeće | Grupa Sto | Proizvodi | Novosti | Kontakt | Reference
space space space space space space space space space space space
space
space   Kontakt » Sto Ges.m.b.H. Austrija
space
space
space
space
space
Tehnički članci
space
StoViewer
space
Tehnička dokumentacija
space
Prospektna dokumentacija
space
Specifikacija radova
space
Sto-Newsletter
space
Sto-Extranet
space
Ton karte
space

space
Vila Sto :)


Kontakt

Sto Ges.m.b.H. Austrija

Podružnica za proizvodnju, trgovinu i usluge
Centrala

Erwin Truskaller
Head of Sales International
Erwin Truskaller
Telefon +385 1 34 98 306
Telefax +385 1 34 73 330
Mobil +385 99 4450170
e.truskaller@sto.com
Karl Sitter
Export Manager
Karl Sitter
Telefon +43 4242 33133 -9172
Telefax +43 4242 34347
Mobil +43 676 88331777
k.sitter@sto.com
Harald Heuwieser
Export Manager (external)
Harald Heuwieser
Telefon +43 4242 33133 -0
Telefax +43 4242 34347
Mobil +43 676 88331300
h.heuwieser@sto.com
Tihomil Kreitmaier
Architektenberater
Tihomil Kreitmayer
Telefon +385-51-34 40 80
Telefax +385-51-34 40 80-228
Mobil +385 91 20 11 126
t.kreitmayer@sto.com
Breda Hofer
Sales International
Breda Hofer
Telefon +43 4242 33133 -9146
Telefax +43 4242 34347
b.hofer@sto.com
Susanne Vukovic
Sales International
Susanna Vukovic
Telefon +43 4242 33133 -9148
Telefax +43 4242 34347
s.vukovic@sto.com

Kontakt

Sto Ges.m.b.H. Austrija

Kontakt
Sto Ges.m.b.H. Austrija
Podružnica za proizvodnju, trgovinu i usluge
Centrala

Richtstrasse 47
A-9500 Villach
Telefon +43 4242 33133 - 0
Telefax +43 4242 34347

mailto:info@sto.at
http://www.sto.at/
Radno vrijeme (cijele godine isto)
 

od 1. aprila do 1. novembra
Pon-Čet: 6.30-18.00
Pet: 6.30-17.00

od 2. novembra do 28. februara
Pon-Čet: 7.00-17.00
Pet: 7.00-15.00

od 1. marta do 31.marta
Pon-Čet: 7.00-17.00
Pet: 7.00-15.00
Google Maps
Navigation
Kako doći do prodajnog centra? Više...
Google Maps Link
space space Sto AG | Bewusst bauen space Kontakt | Sitemap | Impresum